У понеделјак, 16. маја од 16 до 19 часова, у просторијама Пресс центру УНС-а, Кнез Михајлова 6/ИИИ, Мрежа за ментално здравлје НаУм организује завршни догађај пројекта СВАКО МОЖЕ ДА ПУКНЕ. Пројекат који је подржан у оквиру грант шеме Јавно заговаранје мрежа организација грађанског друштва и има за цилј да јавности приближи неке од најзначајнијих тема из области менталног здравлја.
Новости
Завршена Невладијада 2026: Три дана тимског духа, повезивања и заједничких изазова
Од недеље до уторка у Врњачкој Бањи одржана је Невладијада 2026, јединствени догађај који је и ове године окупио представнике организација цивилног…







